Mygtukaas 1

Partijos kalendorius

P A T K P Š S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
Partijos naujienos

GERA DARYTI GERA

 Š.m. balandžio mėn. 19 d. Vilkaviškio skyriaus Bartninkų grupė lankėsi Gudkaimio globos namuose. Šiai grupės bičiulių išvykai buvo kruopščiai pasiruošta, sąmoningai pasirinktas  Atvelykio  laikotarpis po didžiųjų švenčių. Šios gražios pavasario šventės proga aplankyti ir pasveikinti  visi  mūsų  artimieji ir draugai. Šiame laikmetyje ir šalia mūsų yra garbingo amžiaus žmonių, kurių artimieji yra emigravę ar gyvenantys toli ir nebeturintys galimybės  aplankyti   pasiligojusius, vienišus savo tėvus , juos aplankyti apkabinti ar  pabendrauti .Tai suprasdami grupės bičiuliai pasisiūlė aplankyti  Gudkaimio globos namuose gyvenančius gyventojus. Ši puiki iniciatyva sujudino  visus grupės bičiulius.  Bartninkų socialdemokratai mąstė kuo galėtų prisidėti. Atsirado norinčių pavaišinti globos namų gyventojus namie keptu  obuolių pyragu ir žagarėliais. Bičiulės sumanė padaryti nuostabius rankų darbo Velykinius sveikinimus  su palinkėjimais  vienišiems senoliams.  Prisidėti prie šios iniciatyvos panoro ir Bartninkų miestelio bendruomenės nariai  pasirūpindami  vilnonėmis kojinėmis  globos namų gyventojams.

    Grupės pirmininkė Snieguolė Šumakarienė mano, kad ši puiki ir prasminga, pavykusi iniciatyva  taps  testine grupės tradicija. Aktyvūs ir iniciatyvūs grupės nariai įgyvendina dar vieną prasmingą, jau tapusia grupės tradicija, paminėjimą. Visų Mirusiųjų dieną uždega žvakeles ant miestelyje esančių, Antrajame pasauliniame kare žuvusiųjų karių kapų.

    Tokios kad ir kuklios akcijos suburia ir vienija  grupės narius, bei miestelio gyventojus. Aktyvi LSDP Bartninkų grupės veikla yra plačiai matoma miestelio gyvenime ir skyriaus  veikloje.

 

 

LSDP Bartninkų grupės bičiulių informacija

Komentuoti